Wesela

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Dokładamy wszelkich starań, by zostało ono na długo nie tylko w pamięci Pary Młodej, ale również wszystkich zgromadzonych gości. Jak to robimy? Przede wszystkim – kompleksowo!

Wesela organizowane przez Gniecki™ wyróżniają się wykwintnym menu, dopasowanym do oczekiwań klientów, klimatyzowaną salą mogącą pomieścić aż 250 gości oraz ofertą wygodnych pokoi gościnnych dla uczestników imprezy. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów organizacji imprezy weselnej.

Imprezy okolicznościowe

Restaurację Gniecki™ tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych. Przygotujemy dla Państwa wydarzenia różnego typu – rodzinne i w gronie znajomych, wystawne i skromne – w zależności od potrzeb.

W ofercie między innymi pełna obsługa chrzcin, komunii, bankietów, jubileuszy i urodzin. Zapewniamy klimatyzowaną salę wraz z wystrojem i menu, które dopasujemy do Państwa indywidualnych oczekiwań. A to wszystko w dogodnej lokalizacji – cichej, choć blisko serca Hrubieszowa.

Imprezy biznesowe

Planują Państwo organizację zabawy integracyjnej dla pracowników? A może szukają dogodnego lokalu na bankiet z okazji jubileuszu firmy? Sala bankietowa w obiekcie Gniecki™ to idealne miejsce na organizację imprez i eventów o charakterze biznesowym.

Naszym klientom zapewniamy doskonałą zabawę w przestronnych wnętrzach o nowoczesnym charakterze. Całość wydarzenia uświetnią aromatyczne dania serwowane przez szefa kuchni. O przygotowanie imprezy – od aranżacji sali, przez dobór menu, a na oprawie muzycznej kończąc, zadba profesjonalna obsługa restauracji. Zapewniamy najwyższą jakość!

Wczytywanie strony... Proszę czekać...