Kameralny klimat

Cenią Państwo kameralną i atmosferę? Szukają miejsca, w którym organizowane wydarzenia mają dyskretny wręcz klimat? Restauracja Gniecki™ to relaksujące i zaciszne miejsce nieopodal centrum Hrubieszowa, które powstało by zaspokajać nie tylko potrzeby kulinarne, ale i estetyczne odwiedzających je osób.

Dlatego naszym gościom zapewniamy organizację różnego rodzaju imprez w jasnych i przestronnych salach, które swoją stylistyką nawiązują do domowego ciepła przy jednoczesnym zachowaniu nastrojowej elegancji. Bez względu na charakter wydarzenia, zadbamy o to by było naprawdę wyjątkowe.

Smaki i aromaty

Od zawsze cenimy polską kuchnię, dlatego serwujemy ją w najlepszym wydaniu. Znane od pokoleń receptury umiejętnie łączymy z najnowszymi trendami w gastronomii. Uzupełnieniem oferty są dania kuchni europejskiej – włoskiej, greckiej i nie tylko. Nieustannie dbamy o dobór dobrych, zawsze świeżych składników najwyższej jakości. To właśnie one budują wybitny smak i aromat potraw serwowanych przez szefa kuchni w obiekcie Gniecki™.

W menu znajdą Państwo bogaty wybór klasycznych zup, tradycyjnych dań mięsnych i pysznych deserów, dań dla dzieci oraz potraw wegetariańskich. W lokalu znajduje się także bogato wyposażony bar.

Na randkę bądź imprezę

Planują Państwo romantyczną randkę? A może pragną zorganizować niezapomnianą imprezę? Dla zespołu Gniecki™ każde wydarzenie jest wyjątkowe i warte idealnej oprawy kulinarnej.

W sali mieszczącej 60 osób z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa uroczyste kolacje, rodzinne obiady lub urodziny z szeroką gamą oryginalnych potraw i wybornych alkoholi. Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie, dzięki czemu w pełni dopasowujemy się do indywidualnych klientów. Dodatkowo, zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze muzyki i aranżacji sali.

Codzienny bufet śniadaniowy od 7:00 do 10:00

Ten sposób podawania śniadań pochodzi z krajów anglosaskich. Śniadanie podane w takiej formie jest bardziej kompletne i bogatsze asortymentowo, dające możliwości wyboru co niejednokrotnie wpływa na samopoczucie osoby rozpoczynającej dzień w miłej i swobodnej atmosferze, która stwarza właśnie taka forma śniadania. Dlatego można zdecydowanie stwierdzić, że ze względu na swój charakter bufet śniadaniowy stał się najważniejszą formą gastronomii hotelowej.

Wczytywanie strony... Proszę czekać...