Przerwy kawowe.

Zespół Gniecki™ zadba o przerwę kawową w trakcie której zebranym uczestnikom zapewnimy pełną obsługę. Do wyboru – gorąca kawa, szeroki wybór herbat, dodatki – śmietanka, cukier i cytryna, woda i soki oraz słodkie przekąski. Szczegóły krótkiego poczęstunku omawiamy indywidualnie z zainteresowanymi klientami. Zapewniamy korzystne ceny i profesjonalną obsługę cateringową. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Serwisy kanapkowe.

Idealne na śniadanie, perfekcyjne na bankiet, dobre na lunch w pracy – kanapki! Klientom zainteresowanym ofertą cateringową proponujemy szeroki wybór sycących kanapek, kanapeczek, eleganckich tartinek i sandwichy. Apetyczne i kolorowe, przygotowane tuż przed dostawą do Państwa – takie właśnie są nasze serwisy kanapkowe. W Gniecki™ stawiamy na jakość produktów i pierwszą świeżość. Do wyboru kanapki z dodatkami mięsnymi, rybnymi oraz opcje wegetariańskie. Możliwość wyboru pieczywa. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Szkolenia i konferencje.

Szkolenia i konferencje wymagają odpowiedniej oprawy gastronomicznej. Bez względu na to, czy planują Państwo kameralne szkolenie czy dużą konferencję, z przyjemnością podejmiemy się przygotowania cateringu. Zainteresowanym osobom zapewniamy menu dopasowane do indywidualnych potrzeb i charakteru spotkania, atrakcyjne ceny i sprawną obsługę, która zadba o odpowiedni przebieg eventu. W ofercie zarówno zimne przystawki jak i pyszne ciepłe dania, podawane jak zwykle – ze smakiem i w estetyczny sposób. Tak jak Państwo lubią!

Bankiety i koktajle.

Elegancki bankiet? A może bardziej swobodny koktajl? Bez względu na formę wydarzenia, przygotujemy dla Państwa wyjątkowe menu oraz zajmiemy się aranżacją stołów lub bufetu. Prosimy o kontakt z informacją o planowanym terminie bankietu/koktajlu wraz z podaniem ilości uczestników, planowanym budżetem, miejscem imprezy, czasem jej trwania, koniecznością zamówienia stołów i stolików oraz zapotrzebowaniem na ciepłe dania i alkohole. Na podstawie dostarczonych informacji przedstawimy Państwu idealnie dopasowaną propozycję cateringową.

Spotkania biznesowe.

Najlepszy catering na spotkania biznesowe? Firmom z regionu lubelszczyzny zapewniamy najwyższej jakości obsługę i różnorodne menu – od zimnych przekąsek, po dania ciepłe i napoje. Wiemy bowiem, że w przypadku spotkań o charakterze biznesowym smak serwowanych potraw może mieć decydujący wpływ na przebieg rozmów lub końcowy efekt prowadzonych negocjacji. Zapewniamy kameralną atmosferę, pełną dyskrecję i profesjonalną obsługę, za którą chwalą nas dotychczasowi klienci. Państwa firma może być kolejna! Zapraszamy do współpracy i omówienia szczegółów cateringu.

Garden Party, Grille, Pikniki.

Kameralny grill? Wiejska biesiada w plenerze? Z cateringiem restauracji Gniecki™ to łatwiejsze niż Państwo myślą! Od lat specjalizujemy się w organizacji cateringu na imprezy plenerowe, takie jak garden party, grille czy pikniki. Dbamy o menu dopasowane do charakteru wydarzenia i sposobu ich serwowania. Dlatego naszym klientom proponujemy menu grillowe, sałatki i dodatki. Zapewniamy napoje i desery. Z przyjemnością zorganizujemy wydarzenia w gronie rodzinnym, imprezy dla dzieci i spotkania firmowe na powietrzu.

Wczytywanie strony... Proszę czekać...