Nasze początki sięgają 1989 roku...

To właśnie wtedy otworzyliśmy pierwszy lokal – niewielką Pijalnię Piwa, od której zaczęła się nasza gastronomiczna historia. Rodzinny biznes prowadziliśmy początkowo w wynajmowanym pomieszczeniu, niedługo później we własnym pawilonie handlowym. Był to jeden z pierwszych lokali tego typu w Hrubieszowie. Jego sukces sprawił, że po niespełna dwóch latach, rozpoczęliśmy budowę obecnej restauracji przy ul. Kolejowej. Dziś należy ona do najbardziej cenionych restauracji w całej okolicy. Są Państwo ciekawi dlaczego?

Obiekt znajduje się...

Wiemy jak ważną rolę w wyborze restauracji pełni jej dogodna lokalizacja. Nasz idealnie usytuowany obiekt znajdą Państwo w spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum Hrubieszowa, przy ul. Kolejowej 29. To doskonałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych, konferencji firmowych czy spotkań towarzyskich. Malownicza i kameralna okolica sprzyja bowiem dobrej zabawie do białego rana, pracy w trakcie zorganizowanych szkoleń i relaksującym pobytom o turystycznym charakterze. A to dopiero początek!

Serdecznie zapraszamy...

Wybitne smaki i aromaty dań serwowanych przez szefa kuchni to nie wszystko. Klientom oferujemy także wygodne pokoje gościnne, 3 sale konferencyjne dla 20, 50 lub 90 osób, a nawet możliwość zamówienia cateringu. Do dyspozycji gości oddajemy parking, ogród oraz plac zabaw dla dzieci. Bazując na rodzinnej tradycji, profesjonalnym podejściu naszego zespołu i wieloletnim doświadczeniu, stworzyliśmy miejsce, w którym zorganizujemy dla Państwa niezapomniane wesele, firmową imprezę integracyjną lub każde inne wydarzenie, wymagające wyjątkowej i kompleksowej oprawy.

Wczytywanie strony... Proszę czekać...