Kinderbale i przyjęcia dla dzieci.

Dzieci to prawdziwy skarb. Zresztą, wystarczy zapytać dowolnego rodzica, a z pewnością potwierdzi. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, iż każdy z nich pragnie, by jego potomek był najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów jest uświetnianie uroczystości ważnych dla dziecka – w niezwykły, niecodzienny sposób.

Gniecki™ Hotel & Restaurant to bez dwóch zdań absolutnie wymarzone miejsce na organizację niezapomnianego przyjęcia dla dzieci. Jeśli chcecie wyprawić swoim maluchom, tym małym i tym trochę większym, urodziny, imieniny lub inną imprezę – koniecznie sprawdźcie naszą bogatą ofertę. Jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej zaskakujące menu, z wystrzałowym tortem urodzinowym na czele.

Restauracja dla dzieci.

Dzieci to najbardziej wymagający klienci, ponieważ gotowanie dla maluchów to prawdziwa „wyższa szkoła jazdy”. Jednym słowem musi być nie tylko smacznie, ale przede wszystkim bardzo zdrowo. Na szczęście nasi kucharze to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Ich wyśmienite dania ze specjalnego menu dla dzieci sprawiają, że nawet największe „niejadki” zapominają o grymaszeniu przy jedzeniu.

Ale restauracja to nie tylko fantastyczne potrawy dla dużych i małych. Dla rodziców, którzy planują wybrać się do nas ze swoimi pociechami, mamy bardzo dobrą wiadomość: latem w naszym ogrodzie udostępniamy to, co dzieciaki lubią najbardziej – plac zabaw z karuzelą, huśtawkami i zjeżdżalniami. A wszystko to zamontowane na wyjątkowo bezpiecznym, elastycznym podłożu.

Wczytywanie strony... Proszę czekać...